0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Arpacık Soğan Siparişi

MC Tarım ürünleri olarak ülkemizin en büyük üreticileri ile çalışmakta ve toptan sipariş vermek istediğiniz her an size hizmet sunmaktayız. Bilgi için bizi arayabilirsiniz. Arpacık soğan siparişi vererek tamamı ile doğal üretim aşamalarından geçen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen arpacık soğanlara sahip olunabilir. Arpacık soğanlar, normal soğanlardan boyut olarak çok daha küçüktürler. Arpacık en iyi kavrulmuş ve buna ek olarak fırınlanmış olarak yenir. Arpacık soğanı yavaş ve aynı zamanda uzun pişirme gerektiren et yemeklerinde de kullanılabilir. Arpacık soğanı kendine has lezzetiyle yemeğe ayrı bir lezzet katar. Arpacık, orman kebaplarında ve güveç tarifleri yapılmak istendiğinde de kullanılabilir. Fırında buğulanmış balıklarda bile arpacık soğanı lezzetini tadabilirsiniz. İriliği ve lezzetiyle yemek kültürümüzde eşsiz bir yer tutan arpacık soğanı, soslara ve çeşitli sebze yemeklerine de eklenebilir.

En uygun fiyatlardan toptan meyve ve sebze siparişini MC Tarım firmasına verebilirsiniz.

Arpacık Soğanı Faydaları


Soğan ailesinin bir üyesi olarak bilinmekte olan arpacık soğanının yemeklere üst düzey bir lezzet kattığı da bilinmektedir. Arpacık soğanlar diğer soğanlara kıyasla çok daha tatlıdır, yemeklere çok daha yumuşak bir tat verir. Soyulduğunda daha sarımsaksı bir görünüm kazanır. Arpacık soğanının tarihi muhtemelen MÖ 2. binyılda Çin´e kadar uzanıyor. 1000 yıllarına kadar uzanan, Akdeniz´den Amerika´ya, Fransız´dan Türk´e kadar çeşitli yemeklerde popüler bir malzeme haline gelmiş olan arpacık soğanı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de düşük kalorili bir içeriğe sahip olması ve yağsız olması ile diyetlerin de vazgeçilmezidir.

Arpacık soğanı, kanser, diyabet ve kalp hastalığı gibi çeşitli kronik hastalıklara yakalanma riskini ideal bir şekilde azaltan mükemmel bir antioksidan kaynağı olarak kabul edilebilir. Normal bir soğan, sarımsak ve frenk soğanı ile birlikte arpacık, kanserle savaşma noktasında üst düzey performans gösterir. Arpacık soğan aynı zamanda iyi bir folik asit ve A vitamini kaynağıdır. Arpacık soğan siparişi vererek bu soğanın tüm faydalarından en iyi şekilde yararlanabilmek mümkündür.
 

Arpacık Soğanı Siparişi ve Fiyatları


Arpacık soğan siparişi vermek isteyenler için önem arz etmekte olan noktalardan biri de bu soğanların fiyatı olmaktadır. Bir hayli uygun fiyatlarla sofralara ulaşmakta olan arpacık soğanı, hem üstün lezzeti hem de sunmakta olduğu faydalar ile bir hayli yaygın bir şekilde tüketilmeye devam edilmektedir.

Antalya merkezli işletme MC TARIM firması İstanbul ve Bodrum´da faaliyetlerini ayrıca sürdürüyor. Toplu olarak meyve ve sebze siparişi vermek istediğinizde incelediğiniz web sitesindeki telefon numaralarından bize ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Haftalık Toptan Meyve ve Sebze Fiyatı
    Haftalık Toptan Meyve ve Sebze Fiyatı almak istediğinizde bizlerin sitesinde yer alan telefon numaralarından erişim sağlayabilir ve anında uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. ...
  • Toptan Kapya Kırmızı Biber
    Toptan Kapya Kırmızı Biber Siparişi ve Fiyatları için en uygun fiyatları, ideal fiyatları MC1 Tarım ürünleri işletmesinden edinebilir ve İstanbul içi siparişlerinizde MC1 Tarım´a hemen ulaşabilirsiniz ...
  • İstanbul Sebze ve Meyve Tedarikçisi
    MC Tarım olarak İstanbul ilinin önde gelen bir çok oteline, restoranına, cafesine düzenli olarak ihtiyacı olan miktar kadar her gün ürün teslimatı yaparız. ...
Whatsapp