0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Doğranmış Sebze Siparişi

Doğranmış Sebze Siparişi vermek istediğinizde işletmeniz İSTANBUL veya BODRUM sınırları içerisindeyse MC1 Tarım firmamızı arayabilir ve anında hizmet alabilirsiniz. Doğranmış sebze siparişi vererek formlarını daha uzun süreler koruyan ve daha sağlıklı tüketimler sunan sebzelere sahip olunabilmektedir. Doğranmış sebzeler hem sebzelerden alınacak verimlilik açısından hem de zaman kazanmak açısından bir hayli kolaylaştırıcı olmaktadır. El değmeden özel makineler ile ideal boyutlarda doğranmakta olan sebzeler özenli bir şekilde de paketlenmektedir. Tüm bunlar sonucunda mutfaklara ve sofralara en ideal şekilde ulaşan sebzeler ile birbirinden lezzetli tarifler hazırlayabilmek de mümkün olmaktadır. Pek çok açıdan faydası bulunan ve sağlıklı beslenme noktasında da kilit rol oynayan sebze tüketimi, doğranmış sebzeler sayesinde daha verimli olabilmektedir.

Doğranmış Sebze Nedir?


Tamamı ile el ile doğranan ve ardından su ile buluşan sebzelerin vitamin ve mineral değerlerini kaybettiği bilinmektedir. Özellikle de küçük boyutlarda doğranan sebzeler, alınacak besin değerlerinin düşmesine de neden olmaktadır. Bu noktada tamamı ile ideal boyutlarda doğranan ve özel yöntemler ile yıkanan sebzeler, bir sebzeden alınabilecek maksimum verimin tümünü korumaktadır. El değmeden yıkanan ve özenli bir şekilde doğranan sebzeler yüksek teknolojik ürünler sayesinde ayrıca uygun bir biçimde ambalajlanmaktadır.

Bu sebzelerin tüm doğallıklarını ve forumunu koruması, ideal boyutlarda doğranmış olması zaman kazanmak açısından da avantajlıdır. Öyle ki bir akşam yemeği hazırlanacaksa sebze doğramaya zaman ayırmaya gerek kalmayacak, formlarını koruyan ve sağlıklı olan doğranmış sebzeler direkt olarak yemek tariflerine dâhil edilebilecektir. Doğranmış sebze siparişi vermek isteyenler üstelik diledikleri sebze türünün doğranmış haline ulaşabilme şansına sahiptir. Bu sayede sebzelerden tam anlamı ile yararlanabilmek ve sebzelerin zengin içeriğine diyetlerde de yer vermek mümkün bir hale gelmektedir.

İstanbul´un her yerine günlük olarak MC TARIM olarak teslimat yapmaktayız. İşletmeler için sipariş hattımız iletişim sayfamızda bulunuyor.
 

Doğranmış Sebze Siparişi ve Fiyatları


Doğranmış sebze siparişi vererek pek çok kişi farklı açılardan avantajlar elde etmektedir. Hem sağlıklı tüketimler ile bir arada olabilmek hem de zamandan tasarruf edebilmek bu özel yöntem sayesinde mümkün olmaktadır. Bu sebzelerin fiyatları ise sebzenin türüne göre değişkenlik göstermekle birlikte doğranmamış formdaki sebzeler ile özel doğranmış olan sebzeler arasında bariz bir fiyat farkına rastlanmamaktadır. Bu nedenle de doğranmış sebze siparişi vermek daha ideal olmaktadır.

En uygun fiyatlardan sipariş verebilmek için MC Tarım firmasını arayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Meyve Sebze Fiyatları
    İstanbul ilinin önde gelen semtlerinde sizlere en iyi Toptan Meyve Sebze Fiyatları MC Tarım firması tarafından sunulmaktadır. Hemen web sitemizde yer alan bilgi hattıyla irtibata geçerek fiyat listesi talep edebilirsiniz. ...
  • Tuzla Gemiciler Sanayi Sitesi Toptan Meyve Sebze
    Tuzla Gemiciler Sanayi Sitesi Toptan Meyve Sebze temini için firmamızı tercih edebilirsiniz. Gemi sektörü ile ilgilenen büyük işletmelerin mutfakları için 1.kalite ürünleri MC1 Tarım Ürünleri sağlayabilmektedir. ...
  • Toptan Pembe Japon Turp
    Toptan Pembe Japon Turp Siparişleri için ilk durağınız her zaman MC1 Tarım olmalıdır. Firmamız İstanbul ilinde işletmelere günlük olarak ürün teslimatı yapan nadir firmalardandır. ...
Whatsapp