0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Günlük Toptan Sebze Meyve Fiyatları

Günlük Toptan Sebze Meyve Fiyatları alabileceğiniz bir kurum arıyorsanız ve işletmeniz İstanbul ilindeyse şanslısınız!  Çünkü İstanbul ilinin en büyük toptancılarından olan MC Tarım sizlere 1 telefon kadar yakın! Hemen kurumsal sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve en uygun fiyatlardan en kaliteli sebzelere, meyvelere sahip olabilirsiniz.

Kurumsal web sitemizde Faaliyet alanımızda yer alan Gıda sektörü hakkındaki ayrıntılı bilgilere buradan ulaşarak, birçok alanda bilgi alabilirsiniz. Firmalar, oteller ve dev restoranlarla çalışan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden düzenli olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.  Sektörün öncü firmalarından olan MC Tarım siparişlerinizi İstanbul ili içerisinde adrese kadar her gün düzenli bir şekilde adrese teslim etmektedir. Üreticilerimizden günlük olarak edinilen sebzeler, taze, kaliteli şekilde adrese teslim edilmektedir. Her daim en taze, her daim en kaliteli sebzeleri firmamızdan sipariş verebilirsiniz.


İstanbul Günlük Toptan Sebze Meyve Fiyatları


İstanbul ilinde işletmelere en uygun fiyatlardan ürün sunan firmamız ile sizlere ulaşmaktayız. Her sabah bir çok otele, bir çok restorana ve işletmeye düzenli olarak sebze teslimatı yapmaktayız.Firmamıza ulaştırılan sipariş talepleri merkezimizde günlük olarak en taze şekilde temin edilmiş olan ürünlerden hazırlanmaktadır.

Taze, temiz ve gerçekten güvenli sebzelere, meyvelere ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile anadolunun bir çok ilinden direk tarladan satın alınan ürünler sizlere kaliteli şekilde ulaştırılmaktadır. İstanbul´da bulunan firmamız kurulmuş olduğu günden bu güne kadar bu sektörde basamakları hızla tırmanmıştır. Uzun senelerdir bir çok İstanbul oteline, restoranına, bir çok catering firmasına ürün sevkiyatını hiç aksatmadan, her zaman en kaliteli ürünlerle sunan firmayız. Türkiye´nin hemen her ilinden tedarik ettiğimiz ürünleri ,tarladan nihai tüketiciye, işletmelere kadar ulaştırmaktayız.

Günlük sebze sipariş taleplerinizi ulaştırmak için web sitemizde yer alan müşteri temsilcileri numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

Haftalık olarak düzenli fiyat teklifi formunu almak, fiyat listesini istemek en doğal hakkınızdır. Firmamızla çalışmasanız bile haftalık fiyat listesine kaydolmak için lütfen web sitemizdeki MC TARIM WHATSAPP hattı ile irtibata geçerek kaydınızı oluşturun.

MEYVE SEBZE SİPARİŞİ

 

Uygun fiyatlardan meyve ve sebze siparişi vermek için iletişim sayfamızdaki numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Sebze Meyve Tedarikçisi
    Sebze Meyve Tedarikçisi MC Tarım firması Antalya merkezli hizmetlerini sürdürerek İstanbul içi işletmelere her gün adrese teslimat yapmaktadır. ...
  • Toptan Brüksel Lahana
    Toptan Brüksel Lahana Siparişi için İstanbul´un sebze ve meyve toptancısı MC1 Tarım´ı hemen tercih edebilirsiniz. Yalnızca işletmelere hizmet veren ve toptan sebze alımı, meyve alımı konusunda faaliyet gösteren firmamızı arayın ...
  • Meyve Sebze Toptantıcısı
    MC Tarım İstanbul´un en büyük kapasiteyle hizmet veren toptancıları arasında yer almaktadır. İşletmeleriniz için Halden meyve getirmek, halden sebze getirmek zordur! ...
Whatsapp