0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Haftalık Toptan Meyve ve Sebze Fiyatı

Haftalık Toptan Meyve ve Sebze Fiyatı almak istediğinizde bizlerin sitesinde yer alan telefon numaralarından erişim sağlayabilir ve anında uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye´nin hemen her ilinden uzman kadromuz ile sizlerin siparişlerini temin etmekte ve günlük olarak İstanbul ili sınırları içerisinde adrese teslimat yapmaktayız. Dilediğiniz miktarlarda sebzeyi, dilediğiniz miktarlarda meyveyi işletmeniz için firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Dalından taptaze koparılan meyveler, sebzeler adrese teslim ediliyor. MC Tarım depolarına ulaşan ürünler aynı gün paketlenmekte, kalite kontrol yapılmakta ve yine aynı gün siparişleriniz adrese gönderilmek üzere sevkiyat araçlarına yüklenmektedir.

Haftalık Toptan Meyve ve Sebze FiyatıEn lezzetli sebzeleri müşterilerinize sunabilirsiniz. Hazırlayacağınız yemeklerde, tatlılarda kullanabileceğiniz 1. kalite ürünleri işletmemiz sizlere sunabilmektedir. MC Tarım firmasından markanıza özel indirimli fiyatları alabilmek için sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Firmamız herkes faydalansın diye her pazartesi fiyatlarını sitede güncellemektedir. Haftalık olarak güncellenen fiyatlarımız için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilir veya dilerseniz whatsap hattımızdan fiyat listesi bültenine kaydolabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ve aklınızdaki soruların yanıtlarını öğrenebilmek için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bize ulaşın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Meyve Sebze Temini
    Toptan Meyve Sebze Temini etmek istediğiniz şehir İSTANBUL ise MC Tarım hizmetinizde. Uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile 1.kalite ürünleri işletmelerinize ulaştırıyoruz. ...
  • Patlıcan Siparişi
    MC Tarım firmasını arayarak toptan Patlıcan Siparişi verebileceğinizi biliyor muydunuz? Siparişleriniz Günlük olarak işletmelerin adresine teslim edilmektedir.. ...
  • Otel Meyve Sebze Toptancıları
    İstanbul ilinin Otel Meyve Sebze Toptancıları arasında yer alan ve her zaman 1. kalite ürünü müşterilerine ulaştıran MC TARIM´dan hemen teklif alabilir ve en iyi fiyatlardan sizlerde yararlanabilirsiniz. ...
Whatsapp