0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Havuç Lüx

Fiyat Sorunuz

İşte havucun faydaları.. Havuçların yararlarının çoğu, beta-karoten ve lif içeriğine bağlanabilir. Bu kök sebzeler de iyi bir antioksidan, potasyum, K vitamini, sodyum, fosfor, kalsiyum, C vitamini, niasin ve B6 vitamini kaynağıdır. Diğer besinler arasında A, E, Folat, çinko ve demir bulunur.

Havuç, Apiaceae familyasına ait kök sebzesidir. Turuncu, mor, beyaz, sarı ve kırmızı gibi farklı renklerde olabilir. Havuçlar dünyanın birçok yerinde popüler bir sebzedir ve çiğ, pişmiş veya salatalarda yenebilir. Havuçlar A vitamini, lif ve potasyum gibi besinlerin iyi bir kaynağıdır. A vitamini göz sağlığı için önemlidir, lif sindirim sisteminin sağlıklı kalmasına yardımcı olur ve potasyum kan basıncının kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. Havuçlar ayrıca antioksidanlar açısından da zengindir, bu da hücreleri hasardan korumaya yardımcı olabilir.

Havuçlar yemeklerde çeşitli şekillerde kullanılabilir. Çiğ olarak atıştırmalık olarak yenebilir, salatalara eklenebilir, çorbalarda veya güveçlerde pişirilebilir veya havuç keki ve havuç krakerleri gibi ürünlerde kullanılabilir.

Havucun birçok sağlık yararı vardır ve sağlıklı bir diyetin lezzetli bir parçası olabilir.

  • Taze ve Doğal
  • Güvenli Paketleme
  • Günlük Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
Otel, Restoran ve Cafeler İçin Teslimat Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Whatsapp