0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

İşletmelere Özel Haftalık Sebze ve Meyve Fiyatları

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • İşletmelere Özel Haftalık Sebze ve Meyve Fiyatları

İşletmelere Özel Haftalık Sebze ve Meyve Fiyatları MC Tarım´da, hemen web sitemizde yer alan whatsapp hattımız aracılığıyla kendinizi sisteme kaydedin, her hafta fiyat listesine ulaşın. İstanbul ilinin önde gelen semtlerinde sizlere en iyi Toptan Meyve Sebze Fiyatları MC Tarım firması tarafından sunulmaktadır. Hemen web sitemizde yer alan bilgi hattıyla irtibata geçerek fiyat listesi talep edebilirsiniz. MC Tarım firması İstanbul´da bir çok büyük otel ve restorant markasına toptan meyve ve sebze teslimatını günlük olarak yapmaktadır. Ortaköy, Merter, Yenibosna, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye bölgeleri başta olmak üzere tüm ilçelerden ihtiyacınız olan meyve ve sebze ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Aylık Sebze Ve Meyve Hal Fiyatları üzerinden işletmeniz için adrese teslim faaliyetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. MC Tarım´da üreticiden günlük olarak toplanan en taze ürünler kendi araçlarımız ile adreslerinize teslim edilmektedir. İyi tarımın en büyük destekçilerinden olan firmamız daha iyi ve daha adil bir gıda zincirine sahiptir. İstanbul ilinin hemen her ilçesinde günlük teslimatları yapan araçlarımız sizlerden gelen siparişleri almakta ve 1. kalite sebzeleri, 1. kalite meyveleri adreslerinize kadar teslim etmektedir. Firmamız Antalya merkezli olup, bölgeden edinilen, topraktan toplanmış eşsiz lezzetleri sizlere ulaştırmaktadır. Ülke tarımına her zaman destek olan MC Tarım firması daha taze, daha ekonomik fiyatlardan ürünleri sizlere ulaştırmaktadır.


Haftalık Sebze ve Meyve FiyatlarıFirmamızın haftalık olarak oluşturmuş olduğu toptan fiyat listesini edinmek istediğinizde iletişim sayfamızda yer alan whatsapp hattımıza ya da e-mail adresimize yazmanız yeterli olacaktır. İstanbul´un hemen her restoranı, her işletmesi için en uygun fiyatları sunma gayretinde olacağımızdan emin  olabilirsiniz.

Dünya değişiyor, Mc Tarım ile artık direk Antalya´dan adresinize topraktan ürün teslimatı yapılıyor. İstanbul ilinde bulunan şubemizden istediğiniz meyve ve sebze ürünleri günlük olarak adreslerinize teslim edilmektedir. Mahsüllerimizin tamamı 1.kalite ürünlerden oluşmaktadır.  Sebze ve meyvelerde Malların toptan satışı; hal içi ve dışında faaliyet gösteren üretici, üretici örgütü, komisyoncu ve tüccarlar tarafından yapılır. Biz MC Tarım olarak bu işi İstanbul ilinde uzun senelerdir yapan, profesyonel bir kadro ile yapmaktayız. Türkiye´nin önde gelen sebze ve meyve yetiştiricileri ile çalışmakta ve sizlere daima en iyi ürünleri sunmaktayız. Biz size siz de müşterinize iyi ürünleri sunduğunuz sürece başarılı bir gıda işinde yer alırız.

Mutfaklarınızdan iyi ürünlerin çıkması için sizlere ulaştıracağımız sebzelerin kalitesinin iyi olması, meyvelerin kalitesinin iyi olması gerekmektedir. Bunun farkında ve bilincinde olarak adreslerinize siparişlerinizi her sabah bırakmakta ve güne taze ürünler ile başlamanızı sağlamaktayız.

Oteller için toptan meyve sebze satışı konusunda bir çığır açan ve en uygun fiyatları sunan MC Tarım ile tanışmadan, Mc Tarım firmasının haftalık fiyatlarını almadan karar vermeyin.

Fiyat listemiz için bize sitemizde bulunan WHATSAPP hattımızdan yazabilirsiniz.

Talep edilmesi halinde
fiyat listesi her hafta belirtmiş olduğunuz e-mail adreslerine gönderilecektir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

 • Yemekler İçin Sebze Siparişi
  Yemekler İçin Sebze Siparişi verebileceğiniz firmamız İstanbul ili sınırları içerisinde bulunmaktadır. Şehrimizdeki bir çok noktaya sorunsuz bir teslimat hizmeti sunan MC Tarım´ı hemen arayabilirsiniz. ...
 • Meyve Sebze Toptan
  Meyve Sebze Toptan sipariş vermek isteyen cafeler, restoranlar, hastaneler, catering firmaları ve daha nicesi için İSTANBUL´da MC Tarım hizmetinizdedir. ...
 • Toptan Kırmızı Biber Siparişi
  Toptan Kırmızı Biber Siparişi ihtiyaçlarınızda MC1 Tarım ürünleri olarak sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve sağlıyoruz, kısa süre içerisinde İstanbul´daki toptan taleplerinize karşılığı bizden bulabilirsiniz. ...
Whatsapp