0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Meyve Sebze Toptantıcısı

MC Tarım İstanbul´un en büyük kapasiteyle hizmet veren toptancıları arasında yer almaktadır. İşletmeleriniz için Halden meyve getirmek, halden sebze getirmek zordur! Biz her gün sizlerin adresine teslimat yapıyoruz. Meyve sebze toptancısı ya da daha yaygın kullanılan adıyla kabzımal, meyve sebze üreticileriyle perakende satıcılar arasında komisyonculuk yapan kişi olarak bilinmektedir.

Meyve ve sebze toptancıları günümüzde oldukça önemli bir iş icra etmektedir. Bunun yanı sıra görev tanımlarına giren pek çok farklı hizmet sunan meyve sebze toptancıları yerli kabzımallar, üretici ile satıcı ve alıcı arasındaki dengeyi doğru şekilde kurumakta ve bu sayede hizmetlerin yerine getirmektedir.

Meyve ve Sebze Toptancısının Görevleri Nelerdir?

Meyve ve sebze toptancıları alım yapacakları meyve ve sebze miktarını planlamak ile görevli olan kişiler olarak ele alınabilir. Bunun yanı sıra hasat öncesi gerekli bağlantı ve anlaşmaları yapmak ve ürünü tarlada, bahçede yani üretimin gerçekleştiği alanda kontrol ederek fiyat ve miktar üzerinde anlaşmakta meyve ve sebze toptancısının görevleri arasında bulunmaktadır.

Meyve ve sebzeye ulaşmak her geçen gün daha zor hale gelmektedir. Bu duruma neden olan pek çok etken sayılabileceği gibi özellikle ekonomik parametreler ve her geçen gün kuraklığın yükseliyor oluşu bu durumun en önemli faktörleri arasında yer alır. Dolayısıyla kabzımallar yani meyve ve sebze toptancısı olarak görev yapan kişilerin verdikleri hizmetler her geçen gün daha önemli bir hal almaktadır.

Sebze ve meyve üreticileri ülkenin birçok farklı yerinde üretimlerini gerçekleştirseler de, birlikte çalıştıkları bir toptancı olmadan ürünlerini alıcıları ile oluşturmaları oldukça zor ve yıpratıcı bir süreç haline gelebilir. Meyve sebze toptancısı olarak görev yapan kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli işlemlerden bir tanesi üreticinin de alıcının da mağdur olmayacağı fiyatlardan çalışma yapmaktır. Bunun yanı sıra üretim üretici tarafından gerçekleşse de, alıcı ile buluşturan toptancı olması sebebiyle ürünlerin bütün sorumlulukları meyve sebze toptancılarına aittir. Dolayısıyla bu şekilde hizmet vermekte olan kişilerin görevlerinin ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serilmektedir.

MC Tarım´ın en büyük özelliği kaliteli meyveler ve sebzeleri teslim etmesidir.

Meyve ve Sebze Toptancıları Malları Kimlere Satar?

Meyve ve sebze toptancısı olarak hizmet vermekte olan kişiler ürünlerin muhafaza edildikleri depoların temiz olmasını sağlamakla görevlidir. Bunun yanı sıra bu konuda en sık araştırılan ve merak edilen konuların başında toptancıların satışlarını kimlere gerçekleştirdikleri gelmektedir. Meyve ve sebze toptancısı olarak görev yapmakta olan keçeler ürünleri  pazarcılara, manalara, marketlere gibi perakendecilere satmakla görevlidir. Ancak günümüzde bu şekilde görev yapmakta olan ki toptancıların bireysel olarak da satış yaptığını hatta restoranların mutfaklarında da satış gerçekleştirdiklerini bilmek gerekir. Bunun yanı sıra piyasa ile ilgili bilgi akışını sağlamak gelişmeleri takip ederek gerekli tedbirleri almakta meyve sebze toptancısı olarak görev yapmakta olan kişilerin görev listeleri arasında yer almaktadır.

Biz genellikle işletmeler ile çalışıyoruz. İşletmelerin kurumsal taleplerine günlük olarak teslimat yaparak karşılık sunuyoruz. MC Tarım olarak İstanbul ilinin bir çok ilçesine günlük olarak teslimat yapmaktayız.

Özetle, meyve sebze toptancısı üretici ile satıcı arasında köprü görevi görmektedir. Toptancının işinin aksamaması meyve ve sebzelerin satıcıya ulaşmasını engelleyecek bu durum alıcıların tüketimini imkansız hale getirecektir.

Asla kaliteden ödün vermeyen toptancımızı arayarak sizlerde düzenli olarak fiyat listesini temin edebilirsiniz. Toptan meyve ve sebze siparişleri için bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Patlıcan Siparişi
    Halden Toptan Patlıcan Siparişi vermek artık çok Kolay! İstanbul´da işletmelere günlük olarak toptan meyve ve sebze temin eden MC1 Tarım´a hemen ulaşarak bilgi & fiyat alın! ...
  • Catering Meyve Sebze Toptancısı
    Catering Meyve Sebze Toptancısı arayışında olanlar için her zaman MC Tarım ilk planda olmuştur, kurumsal sitemizde yer alan numaramızı arayabilir ve teklif alabilirsiniz. ...
  • Toptan Sarımsak Siparişi
    İstanbul´da işletmelere özel olarak günlük sevkiyat yapan MC1 Tarım Ürünleri size Toptan Sarımsak Siparişi için en uygun teklifleri sunuyor, hemen sitemizden bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. ...
Whatsapp