0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Organik Sebze & Meyve Çeşitleri ve Fiyatları

İstanbul ili sınırları içerisinde Organik Sebze & Meyve Çeşitleri ve Fiyatları almak istediğinizde MC Tarım firmasını arayabilir ve en uygun fiyatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

İşletmelere her gün taze taze dağıtım yapan işletmemiz, direk tarladan ürünleri sizlere ulaştırıyor. Müşterilerinize en taze, en kaliteli ürünleri ulaştırmanız, mutfaklarınızda ürünlerinizi en özenli ürünlerden hazırlamanız için biz buradayız. İstanbul´daki otellere, restoranlara, catering firmalarına ve tüm işletmelere düzenli olarak en iyi ürünleri ulaştırmak görevimizdir. Bizler her zaman yerel üreticileri destekler ve özellikle organik tarım yapan çiftlikleri tercih ederiz. Aracısız olarak tedarik edilen 1.kalite ürünlerin kontrolünün yapılması, işletme depolarımızda kasalanması ve adreslerinize ulaştırılması her gün aynı kalitede, aynı performans yüksekliği ile MC Tarım´da sağlanır. Tazelik garantisini veren firmamızın ürünlerle alakalı tüm kontrolleri yapılır ve özel araçlarımız ile düzenli olarak kapınıza kadar teslim edilir.

İnternet sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden anında bilgi alabilirsiniz. Düzenli olarak haftalık çıkan meyve & sebze fiyat listemize kayıt olmak ve her hafta listeye sahip olmak için lütfen kaydınızı MC Tarım firmasına yapın. Gerek web sitemizden, gerek whatsapp hattımızdan bilgi almanız daima mümkündür. Organik ürünlerin, 1.kalite ürünlerin yer aldığı depolarımızdan düzenli olarak teslimatlar yapılmaktadır.

Bugün İstanbul ilinin hemen her noktasına teslimatımız mevcuttur. Sizlerde işletmeniz için sipariş vermek ve tanışmak için bizi arayabilirsiniz.

 

İşletmelere Özel Fiyatlar

 

Firmalara özel fiyat iskontoları ile satışlarımızı yapmaktayız. Amacımız sizi kazanmak, amacımız sizin müşterilerinize her zaman en iyi ürünü sunmanızdır.

Gıda kalitesine, gıda güvenliğine ve müşterilerinizin sağlığına dikkat eden firmamız en sade, en yalın hali ile sizlere ulaşıyor ve günümüzün en modern yaşam standartlarında sizlere en iyi hizmetleri sunuyor. Çiftçilerin tarlalarından alınan ürünleri kısa süre içerisinde depolarımızdan sipariş aldığımız müşterilerimize ulaştırıyoruz. Türkiye topraklarının bizlere sunduğu en kaliteli tadları, en lezzetli ürünler sofralarınıza, mutfaklarınıza sunuyoruz.

Restoranlar ve bir çok otel işletmesinin de düzenli alım yaptığı firmamız ile tanışmak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Meyve sebze siparişi için tek tık ile Mc Tarım firmasına ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman kadro ve kaliteli hizmetler sunan firmamız sizlerden gelecek olan telefon çağrıları ile dilerseniz işletmenize bir müşteri temsilcimizi yönlendirebilmektedir. Daha fazla bilgi ve detay için Mc Tarım whatsapp hattından hemen bilgi alınız.

Türkiye´nin önde gelen meyve sebze tedarikçilerinden olan firmamız en uygun fiyatları İstanbul ili sınırları içerisinde bulunan, toplu alım yapan otellere, restoranlara ve catering firmalarına sunmaktadır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Çanak Enginar Siparişi
    Toptan Enginar Siparişi vermek istediğiniz an İSTANBUL´un en büyük tedarikçilerinden olan MC1 TARIM´ı arayabilirsiniz. Nerede olursanız olun en iyi fiyatlardan sizlere hizmet vermekteyiz. ...
  • Toptan Meyve Sebze Fiyatları
    İstanbul ilinin önde gelen semtlerinde sizlere en iyi Toptan Meyve Sebze Fiyatları MC Tarım firması tarafından sunulmaktadır. Hemen web sitemizde yer alan bilgi hattıyla irtibata geçerek fiyat listesi talep edebilirsiniz. ...
  • Toptan Meyve Sebze Temini
    Toptan Meyve Sebze Temini etmek istediğiniz şehir İSTANBUL ise MC Tarım hizmetinizde. Uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile 1.kalite ürünleri işletmelerinize ulaştırıyoruz. ...
Whatsapp