0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Otel Meyve Sebze Toptancıları

İstanbul ilinin Otel Meyve Sebze Toptancıları arasında yer alan ve her zaman 1. kalite ürünü müşterilerine ulaştıran MC TARIM´dan hemen teklif alabilir ve en iyi fiyatlardan sizlerde yararlanabilirsiniz. Bir çok otele, bir çok resmi kuruma her gün dağıtım yapan, meyve ve sebze toptancısı MC TARIM sizlerden gelen taleplerin tamamını karşılayacak kapasitededir.

İşletmeler için mevsiminin en taze sebze ve meyvelerini salıyoruz. Yıkanmış, ayıklanmış, taptaze sebzelerimiz ve meyvelerimiz her zaman elinizin altında oluyor. İstanbul ilinin hemen her ilçesine günlük olarak sevkiyatlarımızı yapmakta ve ürünlerimizi ulaştırmaktayız. En çok tercih edilen ürünlerden tutun da isimlerini hiç duymamış olduğunuz ürünlere kadar tamamını temin edebilen ve ürünleri direk Anadolu´dan topraktan edinerek sizlere ilk elden ulaştıran firmamızı yakından tanıyın.

 

İstanbul Restoran ve Otel Meyve & Sebze Toptancıları

 

Ekiplerimiz bulunduğunuz şehirde dilerseniz size haftalık olarak fiyat listesini ulaştırabilmektedir. Restoran, otel ve diğer tüm işletmeler için toptan satış fiyat listemize ulaşabilmek için sitemizde yer alan telefon numaralarımızı hemen hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Biz MC TARIM olarak uluslararası standartlara uygun, sürdürülebilirliği destekleyen firmamız ile sizlere ulaşmaktayız. MC Tarım´ı tercih eden müşteriler kısa süre içerisinde firmanın ürünlerinin kalitesini görebilmekte ve müşterilerine daha lezzetli mutfak ürünleri sunabilmektedir. Bizler için en önemli detay ürünlerimizin tazeliğidir. Size günlük olarak teslim edilecek olan ürünlerimiz her gün gelen siparişe göre hazırlanmakta ve özel kasalarla, özel paketlerle sizlere ulaştırılmaktadır.

Oteliniz için ihtiyacınız olan sebzenin, meyvenin siparişini iletişim hattımızda yer alan telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak verebilirsiniz. Hem doğal, hemde lezzetli ürünleri sizler için tesisimizde barındırmakta ve siparişlerinizde bulunan tüm ürünleri hijyenik standartlarda paketleyerek, kasalayarak her gün teslimatı yapmaktayız. Geniş bir araç filosu ile TOPTAN MEYVE VE SEBZE teslimatı yapan firmamız ile tanışmak için bizi arayabilirsiniz.

Toptan meyve ve sebze satışı için en uygun teklifleri alabilmek adına lütfen sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • En Taze Sebze ve Meyveler
    En Taze Sebze ve Meyveler için doğru adres MC1 TARIM ÜRÜNLERİ, İstanbul´da bir çok firmaya günlük olarak lezzetli ve kaliteli sebzeleri teslim etmektedir, sipariş talepleriniz için firmamıza sitede yer alan numaradan hemen ulaşın. ...
  • Toptan Brüksel Lahana
    Toptan Brüksel Lahana Siparişi için İstanbul´un sebze ve meyve toptancısı MC1 Tarım´ı hemen tercih edebilirsiniz. Yalnızca işletmelere hizmet veren ve toptan sebze alımı, meyve alımı konusunda faaliyet gösteren firmamızı arayın ...
  • Toptan Dolmalık Biber
    Toptan dolmalık biber, yüksek besin değeriyle bilinir. İçeriğinde bulunan lifler, vücuda faydalı olmanın yanı sıra sindirimi de kolaylaştırır. ...
Whatsapp