0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Patlıcan Siparişi

MC Tarım firmasını arayarak toptan Patlıcan Siparişi verebileceğinizi biliyor muydunuz? Siparişleriniz Günlük olarak işletmelerin adresine teslim edilmektedir. Patlıcan siparişi vererek pek çok tarifte inanılmaz lezzet katan patlıcana en doğal hali ile erişilebilir. Sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasında önemli bir yere sahip olan patlıcan, en doğal ve en taze haliyle sofralarda yer edinmektedir. Türk mutfağı söz konusu olduğunda da en sevilen sebzelerin başında gelen patlıcan birbirinden lezzetli tarifleri en iyi şekilde hazırlamak için kullanılabilir.

Musakka, karnıyarık ve imambayıldı gibi popüler yemeklerin temel malzemesi olan patlıcan daha farklı pek çok tarifte de önemli bir rol oynar. Kızartılmış veya kavrulmuş diğer sebzeler ile de patlıcan yaygın olarak tüketilmektedir. Yaz sebzelerinin temsilcisi olan patlıcan; vitamin ve mineraller açısından oldukça zengindir. Aynı zamanda düşük kalorisi ve lif içeriği nedeniyle de diyet yemeklerinde başı çeker.

MC Tarım firmasını arayarak kebap dükkanınız için veya farklı bir işletme için günlük patlıcan siparişi verebilirsiniz, detaylar için kurumsal firmamızın sitesinde yer alan whatsap hattını arayınız.

Patlıcanın Faydaları


Patlıcanın insan sağlığı için öneminin diğer sebzelerle karşılaştırıldığında hafife alınmaması gerektiği bilinmektedir. 100 gr ağırlığı ve ölçüsünde bir patlıcanın kalori değeri 24 olarak hesaplanmaktadır. 100 gr patlıcan 1,1 gr protein, 2 gr yağ ve 5,5 gr karbonhidrat içerir. Vitamin içeriği ile ilgili olarak; 100 gram patlıcan yüksek miktarda A vitamini, 0,4 mg miktarında B1 vitamini, 0,5 mg miktarında B2 vitamini ve 5 mg miktarında C vitamini içerir. Patlıcan siparişi vererek hem daha uygun fiyatlarla sahip olunan hem de en doğal haline erişilebilen patlıcan sebzesi bu zengin içeriği sayesinde metabolizmanın hızlanmasına ve vücut dirençliliğinin artmasına yardımcı olmaktadır.

İstanbul´da tüm kaliteli sebze siparişleri için bize ulaşabilirsiniz.
 

Patlıcan Siparişi Avantajları


Patlıcan siparişi vererek hem evlerde hem de pek çok işletme ve restoranda en lezzetli patlıcanlar ile birbirinden güzel tarifler hazırlayabilmek ve sunabilmek mümkün bir hale gelmektedir. Sipariş verilerek en doğal formuna sahip olunan patlıcanlar ile hem geleneksel lezzetler hazırlanabilmekte hem daha farklı tarifler denenebilmektedir. Üstelik patlıcan siparişini toplu bir şekilde vermek yani yüksek miktarda patlıcana tek seferde sahip olmak hem ekonomik açıdan avantaj sağlamakta hem de en doğal ürünlere direkt olarak ulaşabilme imkânı sağlamaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle de bir hayli cezbeden patlıcan sebzesi, yılın her döneminde tüketilmektedir.

En uygun fiyatlardan patlıcan siparişi vermek isterseniz sitemizdeki whatsapp hattını arayabilir veya kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek için INSTAGRAM hesabımızdan bize yazabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Meyve ve Sebze Satışı
    Toptan Meyve ve Sebze Satışı olarak direk üreticiden, direk halden her gün adrese teslim yapmaktayız. İstanbul restoranları, otelleri ve işletmelerine günlük olarak sebze meyve teslimatı yapmaktayız. ...
  • Toptan Bezelye Sipariş
    Toptan Bezelye Sipariş talepleriniz için İstanbul işletmelerinden biriyseniz bize sitemizdeki numaramızdan ulaşabilirsiniz. MC1 Tarım olarak en iyi fiyatları size sunma gayretindeyiz, teslimatlarımız günlük yapılır. ...
  • Toptan Mini Havuç Siparişi
    Toptan Mini Havuç Siparişi vermek istediğinizde MC Tarım Ürünleri firmamızın web sitesinden siparişlerinizi hemen oluşturabilirsiniz. Türkiye´nin öncü firmalarından MC Tarım İstanbul´da yer almaktadır. ...
Whatsapp