0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Restoran Meyve Sebze Toptancıları

İstanbul ilinde aradığınız Restoran Meyve Sebze Toptancıları burada! MC Tarım Ürünleri olarak bir çok üst düzey restorana 1.kalite ürün teslimatını bizzat kendi ekiplerimiz, kendi araçlarımız ile yapmaktayız.

Restoran konseptleri genellikle mutfaklara, mutfak tarzlarına göre seçilmektedir. Örneğin fast food restoranı, hızlı restoranlar, rahat restoranlar, kaliteli restoranlar, füzyon mutfaklar, spor severler için restoranlar, çorbacılar, kebapçılar gibi düşünebilirsiniz. Bunların yanı sıra ülkemizdeki diğer popüler restoran tarzları ise açık büfe sunanlar, kafeler, aile restoranları gibi olarak bilinir. Ülkemizde en yaygın dükkan sahibi olunan, en yaygın kiraya verilen dükkanlara sahip olunan kategoridir. Restoran ve cafeler. Her restoran ve cafe sahibi gidip günlük meyve ve sebze ihtiyacınız marketten almaz. Marketten hem daha ucuza hem de daha kaliteli ürünlere sahip olmak isteyen bir çok firma MC Tarım gibi toptan sebze ve meyve teslimatını her gün yapan firmalardan hizmet alır.

Genellikle İstanbul ilinin Anadolu ve Avrupa yakasında dağıtımlarımızı yapmaktayız. Restoranınız için ihtiyacınız olan meyve & sebze ne olursa olsun bize ulaşabilirsiniz.


Restoranlara Özel Günlük Teslimat


Benzersiz ürünlere en uygun fiyatlardan sahip olmak isterseniz meyve ve sebze tedariği konusunda MC Tarım´ı tercih edebilirsiniz. Sizler için her türlü ürünün bulunması, topraktan direk ilk elden teslimatının yapılması ve düzenli teslimat hizmeti sağlamaktayız.

Günlük olarak düzenli teslimatlar yapılmaktadır. Şimdi işletmenizi öne çıkarma zamanı! Kaliteli bir şekilde kasalanmış, tamamı 1.kalite üründen oluşan ve mevsiminin en taze ürünlerini teslim eden firmamız ile taptaze meyveler, sebzeler elinizin altında. Dalından taptaze şekilde sofranıza kadar gelecek olan siparişlerinizi sitemizdeki telefon numaramızdan verebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve haftalık olarak fiyat listesi talebinde bulunmak için lütfen whatsapp hattımızı kullanın.


 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Verty Kokteyl Domates Siparişi
    Toptan Verty Kokteyl Domates Siparişi için ilk durağınız her zaman MC1 Tarım ürünleri olmalıdır, sitemizde yer alan numaramızı arayarak en uygun fiyatlardan siparişlerinizi bize verebilir ve İstanbul içi adrese teslim talep edebilirsiniz. ...
  • İstanbul Sebze ve Meyve Tedarikçisi
    MC Tarım olarak İstanbul ilinin önde gelen bir çok oteline, restoranına, cafesine düzenli olarak ihtiyacı olan miktar kadar her gün ürün teslimatı yaparız. ...
  • Taze Meyve Sebze Sipariş
    Taze Meyve Sebze Sipariş taleplerinizi MC Tarım olarak almakta ve İstanbul ilinin her yerinde sizlere günübirlik teslim etmekteyiz. Hemen MC Tarım´a ulaşabilirsiniz. ...
Whatsapp