0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Tatlı Patates Siparişi

Tatlı Patates Siparişi - Tatlı Patates Fiyatları & Kırmızı Patates Çeşitleri ve diğer ürün grupları için sitemizde yer alan numaramızdan MC TARIM işletmemize hemen ulaşabilirsiniz. Tatlı patates siparişi vererek sağlıklı ve organik beslenme düzenine katkıda bulunulabilir. Sağlıklı beslenmenin önemi son dönemlerde daha da artmıştır. Sağlıklı bir vücut için sağlıklı beslenmenin önemi yadsınamaz bir nokta haline gelmiştir. Bu nedenle tatlı patates gibi daha sağlıklı olan besinlere talep gün geçtikçe artmaktadır. Bir tür kök sebze olarak bilinen tatlı patates, iri boyutu ve yoğun nişasta içeriği ile bilinir. Genellikle besin değeri nedeniyle tercih edilmekte olan bu sebzelerin yetişmesi ortalama üç ay sürüyor.

MC Tarım´ı arayarak işletmeniz için tatlı patates siparişinizi uzman müşteri temsilcilerimize iletebilir ve en uygun fiyatlara ürüne sahip olabilirsiniz.

Silindirik köke sahip özel bir sebze olup, büyüklüğü yetiştirme yöntemine, toprağı sulama miktarına, periyoda ve neme bağlı olarak değişir. Sapın tepesindeki sarmal yapraklar renklidir. Sıcak renkli patatesler, diğer patateslere göre daha yüksek oranda şeker içeriğine sahiptir. Yüksek besin değeri ve sağlığa yararlı etkileri kanıtlanmış olan bu sebze, tarımda çok önemli bir yer tutmaktadır. Tatlı patatesler aynı zamanda mineral, protein ve vitamin gibi değerli bileşenleri de içermektedir.

Tatlı Patates Çeşitleri


Tatlı patates siparişi vermek isteyenler pek çok tatlı patates çeşidi ile karşı karşıya kalmaktadır ve bu çeşitlerin her birinin çok sayıda faydası bulunur. Patateslerin A vitamini düzeyine bakıldığında diğer sebzelere kıyasla daha çok A vitamini içerdiği gözlemlenmektedir. Aynı zamanda görmeyi destekleme özelliğinden dolayı birçok göz problemini önleyici etkiye de sahiptir. Zengin bir C vitamini kaynağı olduğu için erken yaşlanma riskini önlediğine inanılan bu sebzenin daha farklı pek çok rahatsızlığa da iyi geldiğini gösteren araştırmalar mevcuttur. Çeşitli rahatsızlıkları önlemede veya iyileştirmede yararlı etkileri olduğu, böylece bağışıklık sistemini güçlendirdiği araştırmalar sonucunda gösterilmiştir. Tatlı patates çeşitleri hastalık ve enfeksiyonlar ile savaşmada güçlüdür. Ayrıca şeker hastalığı, yüksek tansiyon, ishal ve böbrek hastalığı gibi ciddi rahatsızlıklar üzerinde de faydalı etkileri olduğu söylenmektedir.

Uygun fiyatlandırma seçeneklerimizden yararlanabilmek ve KG fiyatlarını öğrenebilmek için MC Tarım işletmemizi hemen arayın.
 

Tatlı Patates Kullanım Alanları


Tatlı patates siparişi vererek elde edilen patatesler pek çok alanda etkin rol oynar. Pek çok konuda kendine has faydaları buluna tatlı patates bu faydaları için birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Tatlı patates İçerdiği vitaminler sayesinde cilt bakımı noktasında etkilidir, güzelleştirir ve cilt sağlığını iyileştirir. Kalorisi düşük, lif oranı yüksek bir protein kaynağı olması, kilo vermede etkili olması ve beslenme uzmanları tarafından çeşitli diyet listelerinde mutlaka tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Türkiye´nin öncü işletmesi MC Tarım sizlere 1 telefon kadar yakın, hemen iletişim sayfamızda yer alan numaramızdan bize ulaşın ve işletmeniz için dilediğiniz miktarlarda sipariş verin. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Börülce Siparişi
    Toptan Börülce Siparişi vermek istediğinizde İstanbul - Antalya ve Bodrum´da yer alan MC1 Tarım işletmesini tercih edebilirsiniz. Özellikle İstanbul ve Bodrum bölgelerinde işletmelere günlük teslimatlar yapmaktayız. ...
  • Toptan Meyve Sebze Fiyatları
    İstanbul ilinin önde gelen semtlerinde sizlere en iyi Toptan Meyve Sebze Fiyatları MC Tarım firması tarafından sunulmaktadır. Hemen web sitemizde yer alan bilgi hattıyla irtibata geçerek fiyat listesi talep edebilirsiniz. ...
  • Anadolu Yakası Yaş Sebze Meyve Hali Toptan Sipariş
    Anadolu Yakası Yaş Sebze Meyve Hali Toptan Sipariş ihtiyaçlarınız için MC1 Tarım Ürünleri´ne ulaşabilirsiniz. İstanbul ilinde yer alan tüm işletmelere günlük olarak kaliteli ürün teslimatı yapmaktayız. ...
Whatsapp