0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Toptan Meyve ve Sebze Satışı

Toptan Meyve ve Sebze Satışı olarak direk üreticiden, direk halden her gün adrese teslim yapmaktayız. İstanbul restoranları, otelleri ve işletmelerine günlük olarak sebze meyve teslimatı yapmaktayız.

En özel bahçelerden, en kaliteleri topraklardan  ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. MC TARIM olarak İstanbul ili sınırları içerisinde bir çok fabrikaya, bir çok yemekhaneye, otele, restorana, lokanta ve büfeye toptan meyve ve sebze tedariği yapmaktayız. Sizlerde direk halden, direk topraktan meyveye sebzeye sahip olmak ve daha uygun fiyata daha kaliteli ürünlere ulaşmak için tüm tedarik ihtiyaçlarınızda bizden hizmet alabilirsiniz.

Toptan Meyve & Sebze


MC Tarım ile  toplu olarak meyve ve sebze satışı yapabilmekteyiz. İşletmelere uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz zaman incelediğiniz web sitemizde bulunan whatsapp hattımızdan bize yazabilir ve fiyat listemizi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla Türkiye´nin önde gelen toptancıları arasındayız. Üstelik İstanbul´un hemen her ilçesine günlük olarak sevkiyat çıkmaktayız. Yani her gün, her sabah taleplerinizi en taze, en kaliteli şekilde size ulaştırırız.

İstanbul´da toptan meyve ve sebze tedariğinde uzun yıllardır hizmetinizdeyiz. Sizler için en taze meyveler ve en taze sebzeler hijyenik ortamlarda kasalanmakta ve ulaştırılmaktadır. Sağlıklı, kaliteli sebzelerin İstanbul ilinde her sabah size ulaştırıldığını düşünün. Bize vereceğiniz günlük siparişlerle nerede olursanız olun sizlere günlük olarak teslimat yappmaktayız. Dağıtım ağımızın genişliği sayesinde sizlerde müşterilerinize vitamin deposu, 1.kalite ürünleri sunabilirsiniz. Özel donanımlı araçlarımız ve kurumsal hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen sitemizde yer alan numaralarımızı arayın.

Toptan Yeşillik

Toptan olarak yeşillik siparişi de verebilirsiniz. Her gün halden depolarımıza ulaşan yeşillikleri ihtiyacınıza uygun olarak hazırlamakta ve sizlere ulaştırmaktayız. Köklerimizin tamamını biliyor ve ülkemizde yetişen en kaliteli ürünlere sizlerin işletmelerinin ulaşmasını sağlıyoruz. Bahçelerden firmanıza ulaşan kaliteli ürünler için ileitşim sayfamızdaki telefon numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul´da her sabah teslimat yapmaktayız. Otelleriniz, cafeleriniz, restoranlarınız ve diğer işletmeleriniz için toptan meyve sebze fiyat listesini düzenli olarak talep etmek için lütfen whatsapp üzerinden bize yazın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Halde Meyve Sebze Fiyatları
    Halde Meyve Sebze Fiyatları hakkında bilgi edinmek ve işletmeler için toptan sebze, meyve siparişi vermek için bize sitede bulunan telefon numaralarından hemen ulaşabilirsiniz. ...
  • Toptan Bakla Siparişi
    İstanbul ve çevre illerden toptan olarak Toptan Bakla Siparişi vermek isterseniz doğru adrestesiniz. MC1 Tarım olarak en iyi fiyatlardan sizlere hizmetlerimizi sunma amacındayız. ...
  • Firesiz Meyve Sebze Siparişi
    Firesiz Meyve Sebze Siparişi vermek ve rahatlıkla ürünleri tüketerek müşterilerine de sunmak isteyenler için MC Tarım ilk adres olmalıdır. ...
Whatsapp