0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Yemekler İçin Sebze Siparişi

Yemekler İçin Sebze Siparişi verebileceğiniz firmamız İstanbul ili sınırları içerisinde bulunmaktadır. Şehrimizdeki bir çok noktaya sorunsuz bir teslimat hizmeti sunan MC Tarım´ı hemen arayabilirsiniz.

Aradığınız tüm meyveler, sebzeler MC Tarım´da. Toptan Parakende Tedarikçi - Patates Soğan Sarımsak ve diğer ürünler için bize sitemizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Meyve ve sebze üreticilerinden direk satın alınan ürünler günlük olarak işletmelere teslim edilior. Üreticilerden, direk tarladan alınan ürünlerimiz restoranların ihtiacı olan adetlerde, miktarlarda sizlere ulaştırılacaktır. Çiftçilerimizi her zaman destekleyen firma olduk. Tarladan aldığımız ürünleri, çiftçilerimizin ürettiği ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştıran dev ulaşım ağımız ile birlikte özellikle İstanbul ili sınırları içerisinde kısa sürede teslimat yapabilecek noktaya geldik. Onlarca aracımız ile sizlerin siparişlerini her gün, günün erken saatlerinde ulaştırmak için yola çıkıyoruz.
En özel bahçelerden, en kaliteleri topraklardan  ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. MC TARIM olarak İstanbul ili sınırları içerisinde bir çok fabrikaya, bir çok yemekhaneye, otele, restorana, lokanta ve büfeye toptan meyve ve sebze tedariği yapmaktayız. Sizlerde direk halden, direk topraktan meyveye sebzeye sahip olmak ve daha uygun fiyata daha kaliteli ürünlere ulaşmak için tüm tedarik ihtiyaçlarınızda bizden hizmet alabilirsiniz.

Toptan Meyve & Sebze


MC Tarım ile  toplu olarak meyve ve sebze satışı yapabilmekteyiz. İşletmelere uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz zaman incelediğiniz web sitemizde bulunan whatsapp hattımızdan bize yazabilir ve fiyat listemizi alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla Türkiye´nin önde gelen toptancıları arasındayız. Üstelik İstanbul´un hemen her ilçesine günlük olarak sevkiyat çıkmaktayız. Yani her gün, her sabah taleplerinizi en taze, en kaliteli şekilde size ulaştırırız.

İstanbul´da toptan meyve ve sebze tedariğinde uzun yıllardır hizmetinizdeyiz. Sizler için en taze meyveler ve en taze sebzeler hijyenik ortamlarda kasalanmakta ve ulaştırılmaktadır. Sağlıklı, kaliteli sebzelerin İstanbul ilinde her sabah size ulaştırıldığını düşünün. Bize vereceğiniz günlük siparişlerle nerede olursanız olun sizlere günlük olarak teslimat yappmaktayız. Dağıtım ağımızın genişliği sayesinde sizlerde müşterilerinize vitamin deposu, 1.kalite ürünleri sunabilirsiniz. Özel donanımlı araçlarımız ve kurumsal hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen sitemizde yer alan numaralarımızı arayın.

Toptan Yeşillik

Toptan olarak yeşillik siparişi de verebilirsiniz. Her gün halden depolarımıza ulaşan yeşillikleri ihtiyacınıza uygun olarak hazırlamakta ve sizlere ulaştırmaktayız. Köklerimizin tamamını biliyor ve ülkemizde yetişen en kaliteli ürünlere sizlerin işletmelerinin ulaşmasını sağlıyoruz. Bahçelerden firmanıza ulaşan kaliteli ürünler için ileitşim sayfamızdaki telefon numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Sivri Biber Siparişi
    Toptan Sivri Biber Siparişi - Fiyatı ve Teklifi için doğru adres MC1 Tarım ürünleri firmasıdır. İstanbul içi toptan alımlarınızda en uygun teklifleri sizlere sunabilmekteyiz, hemen arayabilirsiniz. ...
  • Tuzla Meyve Sebze Hali Toptan Sipariş
    Tuzla Meyve Sebze Hali Toptan Sipariş ihtiyaçlarınız için İstanbul´da bulunan Mc1 Tarım ürünleri firmasından teklif alın. Her gün işletmelerin adresine teslimat yapıyoruz. ...
  • Toptan Patlıcan Siparişi
    Halden Toptan Patlıcan Siparişi vermek artık çok Kolay! İstanbul´da işletmelere günlük olarak toptan meyve ve sebze temin eden MC1 Tarım´a hemen ulaşarak bilgi & fiyat alın! ...
Whatsapp