0533 025 75 86
info@mctarim.com.tr
Turkish English Russian عربي Deutsch

Yeşil Elma Lüx

Fiyat Sorunuz

Yeşil elmanın sağlık açısından faydalarından bazıları şunlardır:

* Yeşil elma, vücudun metabolizmasını artırmaya yardımcı olan yüksek bir lif içeriğine sahiptir. Ancak yeşil elmayı kabuğu ile birlikte tüketmeye özellikle dikkat edin. Kabuğu ile elmayı tüketmek genel sağlığı iyileştirir. Yüksek lif içeriğinden dolayı elma detoksifikasyon işleminde yardımcı olur. Karaciğer ve sindirim sistemini zararlı elementlerden uzak tutar.

* Yeşil elma düşük yağ içeriğine sahiptir ve vücutta sağlıklı bir kan akışını korumaya yardımcı olur. Gelişmiş dolaşım kalp hastalıklarını ve felçleri önleyebilir. Yeşil elmalar K vitamini bakımından zengindir ve bu onlara kan pıhtılarını iyileştirme yeteneği verir.

* Yeşil elma, cilt hücrelerini serbest radikallerin zararlarından uzak tutan ve aynı zamanda cilt kanseri riskini azaltan mükemmel bir C vitamini kaynağıdır. Ayrıca, A vitamini içeriği ile iyi bir görüş sağlamaya yardımcı olur.

* Mükemmel bir vitamin ve mineral kaynağı olmasının yanı sıra yeşil elma kalsiyum içeriği bakımından oldukça zengindir. Her gün yeşil elma yemek, kemikleri ve dişleri güçlendirebilir.

* Yeşil elma yaşlanma sürecini yavaşlatmaya ve genel güzelliği artırmaya yardımcı olur. Ciltte oluşan koyu lekeleri büyük ölçüde ortadan kaldırır.

* Her gün bir elma yemek, Alzheimer gibi yaşlığa bağlı nörolojik bozuklukları önler.

* Yeşil elma suyu, iyi bir doz antioksidan kaynağıdır. Bu antioksidanlar aslında vücudunuzun, romatizma ve artrit gibi oksidatif stres kaynaklı ağrılı enflamatuar durumlardan korunmasına yardımcı olur.

* Yeşil elmalar, ishal, kabızlık ve gut hastalığının önlenmesine ve hazımsızlığı azaltmaya yardımcı olurlar.

  • Taze ve Doğal
  • Güvenli Paketleme
  • Günlük Teslimat
  • Güvenli Alışveriş
Otel, Restoran ve Cafeler İçin Teslimat Hizmetimiz Bulunmaktadır.
Whatsapp